E-ticaret için en önemli faktörlerden olan arama motoru optimizasyonu işlemlerini Boğaziçi Soft sizler için gerçekleştiriyor. Sizin yapmanız gereken SEO çalışmalarına yön vermek.

Bir e-ticaret sitesinin en önemli özelliği SEO yapısıdır. SEO yani arama motorlarına uyumluluk özelliği bulunmayan e-ticaret siteleri arama motorlarında görüntülenmez.

Arama motorlarında özellikle de dünyanın en çok tercih edilen arama motoru olan Google’da çıkmayan bir e-ticaret sitesinin müşterilere ulaşması ve amacı olan satışları gerçekleştirmesi neredeyse imkansızdır. Birçok girişimci e-ticaret sitesi hedeflediği kitleye arama motorlarında çıkmadığı için ulaşamamakta ve e-ticaret sitesini kapatmaktadır.

Bir e-ticaret sitesinin arama motorlarına uygun hale getirilmesi SEO çalışmasıyla mümkündür. Size sunduğumuz e-ticaret paketlerimiz başta Google olmak üzere arama motorlarına uyumludur. Böylece arama motorlarında anahtar kelimeniz arandığında sizin e-ticaret siteniz de sonuçlarda yer alır. SEO doğal ve etkili bir tanıtım yoludur. Bu nedenle e-ticarette hayati önem arz etmektedir.